Martina Gebhardt

logo

Martina Gebhardt je vysoce kvalitní a šetrná biokosmetika, která podporuje přirozené rytmy pokožky a navrací jí tak rovnováhu a harmonii. Při pravidelné péči je pokožka zdravá a plná vitality.

Kosmetika Martiny Gebhardt obsahuje jen suroviny získané z biodynamického zemědělství. Tento způsob pěstování plodin je postavený na individuálních farmách a také na lidech, které je řídí. Zemědělská usedlost je jeden propojený celek, který žije svým vlastním životem a řídí se především ročními, slunečními, měsíčními cykly a biorytmy. Tento speciální způsob pěstování ovlivňuje především kvalitu výsledných surovin.

Stejné principy využívá Martina Gebhardt i pro vývoj a výrobu svých produktů. Jako základní složka jsou brány suroviny získané z biodynamického zemědělství a tyto jsou dále zpracovány tak, aby byly zachovány maximální účinné látky v každé z nich. Hlavním cílem této kosmetiky ovšem nejsou převratné výsledky a maximální změny naší pokožky. Martina Gebhardt chce dosáhnout rovnováhy a hlavním cílem této kosmetiky je obnovit přirozené schopnosti kůže se regenerovat. V péči o pleť totiž méně znamená více a kosmetika by měla pouze vytvářet podmínky pro to, aby se kůže dokázala postarat sama o sebe.

Značka má certifikaci Demeter a mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Certifikáty přírodní kosmetiky na LadyBio

1 položek celkem
Eye care oční krém 15 ml
344 Kč bez DPH
416 Kč

Výživný oční krém vyhlazuje a vyživuje jemnou pokožku očního okolí díky kombinaci rostlinných olejů a másel. Pokožka je také chráněna před povadlostí i předčasnou tvorbou vrásek.

Kód: BO-XKU0000101

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem