Onlysmile

Onlysmile.cz - oficiální eshop

Německá společnost Only Kosmetik GmbH sídlí v Düsseldorfu v Německu a specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci produktů pro kosmetické bělení zubů značky „OnlySmile“. Široká kolekce zařízení a spotřebních materiálů OnlySmile byla navržena pro použití ve specializovaných salonech Only Smile, zubních ordinacích, kosmetických salonech, vlasových a nehtových studiích, fitness a wellness centrech a pro domácí kosmetické bělení zubů OnlySmile.

Produkty OnlySmile pro kosmetické bělení zubů jsou široce známé v Německu, Evropě a dalších kontinentech a těší se skutečně zasloužené popularitě spotřebitelů po celém světě. Díky úspěšné spolupráci s předními laboratořemi v Německu, stejně jako novému vývoji a inovacím na poli výroby, kvality a efektivity produktů OnlySmile, je společnost Only Kosmetik GmbH jedním z lídrů ve výrobě vysoce kvalitních produktů pro kosmetické bělení zubů.

1 položek celkem
1035 onlismile set 4
2 471 Kč bez DPH
2 990 Kč

Efektivita kosmetického bělení zubů technologií Onlysmile spočívá v bělícím gelu Onlysmile, který obsahuje pouze 0,1 peroxidu vodíku. Bělící gel Onlysmile se aktivuje LED...

Kód: OM60828

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem