Stojan nášlapný bílý (v různých barevných provedeních) + Anti-COVID dezinfekce na ruce 1l

Kód: 4098
ZdarmaZdarma
stojan5 kombi
5 722 Kč 4 728,93 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Připravili jsme pro Vás výhodný balíček pro Vaši firmu. Při nákupu balíčku od nás dostanete 5% slevu na stojan a 20% na dezinfekci. 

Bezdotykový dezinfekční stojan s nášlapným dávkovačem pro bezkontaktní dezinfekci rukou. Jedinečný mechanismus dávkování.

Dezinfekční přípravek určený pro dezinfekci rukou. Vyrobený dle receptury WHO (Světové zdravotnické organizace).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití ve vnitřních i venkovních prostorech 

Mechanický stojan na dezinfekci s nášlapným dávkovačem lze umístit do interiéru i exteriéru. Najde tedy využití na nádražích, zastávkách hromadné dopravy, sportovních stadionech, v obchodních centrech, bankách, úřadech, zkrátka všude, kde se vyskytuje hodně lidí. Stojan je v bílo červené barvě, v případě zájmu jsme u zakázek od 5 kusů schopni dodat stojany v jakékoliv barvě podle vzorníku RAL nebo je polepit firemními logy či nápisy

Volba velikosti dávky

Mezi hlavní přednosti našeho stojanu oproti konkurenci patří možnost volby objemu jedné dávky dezinfekce jednoduchým nastavením. Dávka na jedno šlápnutí může být od 1 do 2 mililitrů, z jednoho litru láhve dezinfekce tedy může být až 1000 dávek

Jednoduché nalévání

Do zásobníku se dezinfekce snadno dolévá, odpadá tak nutnost používat plastové nádoby s pumpičkami a jiné prostředky, čímž výrazně šetříte čas doplňování a je to také šetrné k životnímu prostředí. Hrdlo zásobníku je dostatečně velké pro zjištění zbývajícího obsahu dezinfekce, díky čemuž může obsluha jednoduše a rychle doplnit zbývající množství. Držák je vhodný pro dávkovače dezinfekce o objemu až 1,5 litru s různými rozměry lahve. Vnitřní rozměry držáku jsou 90 × 90 mm. V případě, že byste potřebovali do stojanu instalovat vyšší nebo nižší láhev dávkovače dezinfekce, pomocí imbusového klíče si upravíte výšku držáku.

Možnost kotvení

Ačkoliv je nášlapný stojan na dezinfekci stabilní a robustní, doporučujeme jej ukotvit nejen ve venkovních prostorách, z důvodů poryvu větru, silného deště či krádeži, ale také ve vnitřních prostorách. Kotvení je obzvláště vhodné v místech, kde se často pohybují děti, které by mohly stojan převrátit, a způsobit tak zranění nebo škody na majetku. Ke kotvení využijte čtyři otvory o průměru 10 mm v základní desce stojanu. Upozorňujeme, že kotevní šrouby a hmoždinky nejsou součástí dodávky a je nutno je zvolit dle vlastností podlahy či chodníku, do kterého bude stojan ukotven.

Obsah balení

  • Nášlapný stojan.
  • Dezinfekční láhev (pumpička, hadička, láhev).
  • Imbusový klíč.

Parametry

  • Výška stojanu: 1000 mm. 
  • Tělo stojanu: šířka 90 mm, délka 90 mm.
  • Podstavec stojanu: šířka 400 mm, délka 400 mm. 
  • Materiál: ocel. 
  • Síla plechu: tělo stojanu 2 mm, podstavec stojanu 5 mm.
  • Barva: komaxit.
  • Váha: 13,5 kg.

Zajištění náhradních dílů

Pokud přestane pedálový a páčkový mechanismus stojanu správně fungovat, například nevhodným užíváním či mechanickým poškozením stojanu, je možné vadné díly snadno vyměnit za nové. Stačí nás kontaktovat.

Údržba

Doporučujeme pravidelně čistit držák dávkovače a jeho okolí od rozstříkané dezinfekce. K čištění použijte vhodný hadřík, namočený do teplé vody s trochou kuchyňského saponátu. Vlhká místa pak můžete vytřít dosucha. K čištění nikdy nepoužívejte čisticí prostředky s abrazivním účinkem, ředidla apod. Pro zachování pěkného vzhledu dezinfekčního stojanu doporučujeme pravidelně čistit i nožní pedál a základovou desku od nečistot. Čištění těchto částí je vhodné především v době nepříznivého počasí (déšť, sníh). 

Předpokládaná doba doručení je 5 pracovních dnů.

Dezinfekční přípravek určený pro dezinfekci rukou. Vyrobený dle receptury WHO (Světové zdravotnické organizace).

Přípravek účinně hubí široké spektrum virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19!

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Pro zvláčnění pokožky doporučujeme používání regeneračního krému na ruce.

Skladovatelnost 12 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

                                                                         

 

DF Partner s.r.o. - Společnost DF Partner postupně rozšiřuje nabídku dezinfekčních a hygienických přípravků pro osobní hygienu. Reaguje na současnou situaci ve společnosti, kdy se dezinfekční přípravky staly v různých formách nedílnou součástí dennodenního života každého z nás.

Berger - Česká firma z Brna, která vyrábí bezdotykové stojany na dezinfekci, párty stany a skladovací haly