Nášlapný dezinfekční stojan NoVirusActive – SIMPLE +Anti-COVID dezinfekce na ruce 5l

Kód: 4089
ZDARMAZDARMA
stojan2 kombi
8 797 Kč / ks 7 270 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Připravili jsme pro Vás výhodný balíček pro Vaši firmu. Při nákupu balíčku od nás dostanete 5% slevu na stojan a 20% na dezinfekci. 

Bezdotykový dezinfekční stojan s nášlapným ovládáním pro dezinfekci rukou + Anti- COVID dezinfekce na ruce 5l. 

Předpokládaná doba doručení je 5 pracovních dnů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekční stojany NoVirusActive s nášlapným ovládáním pro dezinfekci rukou s vlastním designem. Vhodné do vnitřních i venkovních prostor. Stojan má předvrtané díry ve své podstavě a jednoduše jej můžete přimontovat k jakémukoliv povrchu. Stojan nepotřebuje přívod elektrické energie, čili se hodí např. před vchody, na parkoviště, do foyer, ale svým příjemným designem zapadne i do luxusních restaurací nebo muzeí.

Stojan vyrobíme i ve vašich firemních barvách nebo vám dodáme čistý bílý či černý stojan jen s infografikou a vy si jej polepíte sami nebo za pomocí vlastní reklamní agentury.

K dispozici máme vlastní 3D studio, které Vám zdarma zpracuje 3D návrh, takže budete přesně vědět, co si kupujete.

Integrovaný zásobník na 2 kanystry 5l. Více než 2500 dávek na jednu náplň. Možnost nastavení objemu jedné dávky gelu. Rychlá a snadná výměna kanystru i údržba stojanu. Vyjímatelná odkapová miska. Možnost ukotvení stojanu k podlaze. Nášlapná velmi praktická varianta bez potřeby el. energie. Mobilní (24,5 kg) a přitom stabilní, vhodný dovnitř i na venkovní použití.
Výška 127cm / šířka 20cm / hloubka 20cm / podstavec 50x40cm

Informace k použití stojanů:

Dezinfekční stojany NoVirusActive jsou kompatibilní s kanystry KSE-5 (UN) nebo případně jinými kanystry s rozměry 236 x 190 x 145 mm a vnitřním průměrem hrdla 31 mm.

Dávkování stojanu je nastaveno pro dezinfekci NoVirusActive. Při použití jiné dezinfekce bude pravděpodobně nutné upravit dávkování stojanu. Vybrat si můžete z variant pro gelovou dezinfekci, tekutou dezinfekci, nebo si objednat hybridní verzi a vyzkoušet obě možnosti a následně si zvolit tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Předpokládaná doba doručení je 5 pracovních dnů. 

Dezinfekční přípravek určený pro dezinfekci rukou. Vyrobený dle receptury WHO (Světové zdravotnické organizace).

Přípravek účinně hubí široké spektrum virů, ale především aktuální koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19!

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Pro zvláčnění pokožky doporučujeme používání regeneračního krému na ruce.

Skladovatelnost 12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíček pro firmu: stojan+dezinfekce
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Dezinfekční nášlapné stojany NoVirusActive jsou vyrobené z kvalitního materiálu a kompletně v České Republice (jižní Čechy). Základem je pevná a stabilní konstrukce. Velmi praktická varianta, bez potřeby připojení k elektrické síti.

 

Je česká rodinná společnost, která zahájila svou činnost již v roce 1990. Svým zákazníkům dodává komplexní sortiment značkových olejů, provozních kapalin, autokosmetiky a autopříslušenství. Jako autorizovaný distributor zastupuje řadu renomovaných značek, jako jsou CASTROL, OSRAM, SONAX, ALL RIDE. Je největším výrobcem autochemie ve střední Evropě. Profilujeme se zejména naší vlastní značkou SHERON, kterou vyrábíme v moderním areálu s denní kapacitou více než 600.000 litrů.