Nasaleze Allergy, přírodní práškový sprej

Kód: 8580
285 Kč / ks 236 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nasaleze Allergy je klinicky ověřený přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti senné rýmě a dalším vzdušným alergenům, jako jsou pylyprach a zvířecí alergeny. Nasaleze spolupracuje s vlastním obranným mechanismem vašeho těla. Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak samotnou příčinu alergie, a ne až její příznaky.

 • Je vhodný pro každého pacienta s alergií na pyly, prach nebo zvířata, ať už používá, či nepoužívá jinou antialergickou léčbu.

 • Při mírnějších potížích, např. na začátku pylové sezóny, často postačí Nasaleze Allergy jako jediná terapie.

 • Při silnějších potížích (vysoká expozice alergenům) lze sprej kombinovat s jinými perorálními nebo lokálními léky.

 • Díky 100% přírodnímu složení mohou Nasaleze Allergy používat také těhotné či kojící ženy a děti od 18 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný celulózový prášek ulpívá po aplikaci na nosní sliznici, kde díky vlhkosti sliznice reaguje a vytváří tenkou ochranou gelovou bariéru. Ta sliznici pokryje a funguje jako účinný filtr vzdušných alergenů, které se nemohou dostat na sliznici a spustit tak alergickou reakci. Mechanismus účinku Nasaleze byl zdokumentován ve více než 20 klinických studiích. Pro dosažení co nejlepšího účinku si pozorně přečtěte instrukce pro použití.

Ochranný štít proti senné rýmě a dalším vzdušným alergenům, jako jsou pyly, prach a zvířecí alergeny.

Dle provedených testů produkt začíná fungovat do 3 minut po aplikaci.

 

Vstříkněte do nosu minimálně 3x denně

Nasaleze je doporučeno používat v průměru třikrát denně. Tak je zajištěna celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová a je třeba ji obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.

Jak správně aplikovat

Před prvním použitím je doporučeno vyzkoušet tlak potřebný k získání ideální dávky, což je zhruba několikacentimetrový prachový obláček. Protřepejte lahvičku, odstraňte uzávěr, lahvičku namiřte směrem od sebe a rychle zmáčkněte. Prachový obláček uvidíte před sebou.

Nejdříve se jemně vysmrkejte. Umístěte trysku lahvičky do jedné nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

Umístěte trysku lahvičky do druhé nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

Doporučujeme aplikovat po každém vysmrkání. Pokud zjistíte, že je pro vás obtížné lahvičku zmáčknou jednou ruku, proveďte stisk oběma rukama, ale nejdřív vyzkoušejte, zda se velikost prachového obláčku pohybuje v rozmezí cca 10 – 15 cm.

V případě vysoké koncentrace pylů a dalších vzdušných alergenů v ovzduší aplikujte dvojnásobnou dávku a používejte tak často, jak potřebujete. Nasaleze je přírodní produkt a neobsahuje žádná léčiva.

 
 • Snadné použití
 • Vhodné i pro děti od 3 let
 • Přírodní složení
 • Jedno balení vydrží až 2 měsíce
 • Ověřeno klinickými studiemi
 • Nenáročné skladování
 • Vhodné pro těhotné a kojící ženy
 • Jednoduchá aplikace

Obsahuje celulózový prášek rostlinného původu a práškový extrakt z máty peprné.

Nasaleze je zcela přírodní prostředek vhodný pro dospělé, těhotné, kojící ženy a děti od 18 měsíců. Udržujte mimo dosah malých dětí. Nasaleze neobsahuje žádné léky.Nasaleze neobsahuje žádnou účinnou látku. Vytváří přirozenou gelovou bariéru, kterou se odstraní vysmrkáním nosu a přirozeným odtokem do krku a později do žaludku. Byly provedeny klinické zkoušky na dětech a ukázalo se, že použití je zcela bezpečné.

Nasaleze je doporučeno používat v průměru třikrát denně. Tak je zajištěna celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová a je třeba ji obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí. Doporučujeme produkt používat dříve, než bude pacient vystaven kontaktu s alergeny a viry přenášenými vzduchem. Jako kombinovaná terapie se doporučuje nejprve aplikovat mořskou vodu nebo nosní sprej s kortikosteroidy a poté Nasaleze. Mořská voda nejprve nos vyčistí, poté se aplikuje lék, který nakonec Nasaleze „zapečetí“ na sliznici a následně ji chrání.

Nasaleze je vhodný jako ochrana před všemi vzdušnými alergeny – pyly, roztoče domácího prachu epitelie domácích mazlíčků. Působí jak na celoroční, tak i na sezónní alergickou rýmu. Účinnost při vazomotorické rýmě nebyla dosud prokázána.

Nepoužívejte, pokud je porušen pojistný kroužek připevněný na lahvičce. Vždy po použití nasaďte zpět uzávěr a uložte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Pokud se prášek dostane do oka, oko opláchněte vodou. Nejsou známy žádné vedlejší účinky. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem. Neoplachujte lahvičku vodou nebo jinou kapalinou.

V některých případech, kdy má jednotlivec velmi suchý nosní trakt a užívá Nasaleze, je možné, že celulóza dokáže absorbovat to, co zbývá v nose ze zbylé vlhkosti a způsobit krvácení z nosu. Takové případy jsou vzácné a dosud se neprokázaly jako přímá příčina Nasaleze. Pokud má někdo nosní trakt tak suchý, že trpí epistaxí (krvácením z nosu), měl by být před použitím Nasaleze konzultován lékař. Pokud je ucpání nosu velmi silné, Nasaleze nebude schopno vytvořit účinnou bariéru. Pokud může být ucpáni nosu zmírněno vysmrkáním, bude aplikace Nasaleze fungovat. Pokud však jedinec trpí nachlazením a kongescí, nebude Nasaleze plně fungovat, dokud se ucpání nosu nevyčistí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: