Inhalační kyslík Boost Oxygen Think Tank - rozmarýn (5L, 9L)

Kód: 5367/5 L 5367/9 L Zvolte variantu
338 Kč / ks 494 Kč / ks od 338 Kč / ks 279 Kč bez DPH 408 Kč bez DPH od 279 Kč bez DPH
Skladem Na cestě Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Inhalační kyslík Boost Oxygen s vůní rozmarýnu je 95% čistý kyslík vyrobený v USA. Je zcela přírodní a bezpečný, s podmanivým rozmarýnovým aroma. Na rozdíl od stimulantů a energetických nápojů, které obsahují kofein, cukry a další nezdravé složky, jež mohou organismus při dlouhodobější konzumaci dokonce poškodit, poskytuje Boost Oxygen čistý kyslík pohodlně a bez nutnosti lékařského předpisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boost Oxygen Think Tank je skvělým pomocníkem pro ty, kteří stoupají do vysokých nadmořských výšek, pro profesionální i amatérské atlety, stejně jako i pro seniory, studenty, managery, alergiky a astmatiky, těhotné ženy či lidi s postcovidovým syndromem. 

Vyrobeno v USA.

Několik nádechů kyslíku Boost Oxygen vám pomůže udržet se v té nejlepší kondici!

V aromaterapiích pro podporu kognitivních funkcí je rozmarýnový olej využíván po staletí. V moderních studiích bylo zjištěno, že díky rozmarýnu může být krátkodobá paměť zvýšena až o 75%.

ScienceDirect
"Esenciální olej z rozmarýnu a jeho vliv na lidský obraz a číselnou krátkodobou paměť
Studie se zúčastnilo 53 středoškoláků (24 chlapců a 29 dívek) ve věku 13–15 let. Účastníci byli rozděleni do kontrolní skupiny a skupiny „Rozmarýn“, ve které byl rozmarýnový esenciální olej rozprašován. Byly zjištěny statisticky významné rozdíly v produktivitě krátkodobé paměti účastníků těchto dvou skupin, zatímco rozdíly mezi pohlavími v jednotných skupinách chyběly. Esenciální olej z rozmarýnu výrazně zvýšil obrazovou paměť. Inhalace rozmarýnového esenciálního oleje také zvýšila zapamatování čísel."

Think Tank powered by Boost Oxygen

VARIANTY

  • 9 litrová láhev s doplňkovým kyslíkem vám vydrží až 200 vteřin.
  • 5 litrová láhev s přídavným kyslíkem vám vydrží déle než 100 vteřin.

Lepší příjem kyslíku může mít překvapivé výhody, mezi které patří zlepšení nálady, paměti či zvýšení energie. 

NÁVOD K POUŽITÍ
Přiložte masku pod nos a překryjte s ní ústa. Stiskněte páčku ke spuštění proudění kyslíku. Nadechněte se ústy.

Boost Oxygen for outdoors

POČET INHALACÍ
Uživatelé uvádějí, že jim prospívá 15 až 40 inhalací různé délky. Lahve Boost Oxygen střední velikosti obsahují 5 litrů kyslíku, což vystačí na více než 100 jedno-vteřinových inhalací. Velké lahve Boost Oxygen pak obsahují 9 litrů kyslíku postačujících až na 200 jedno-vteřinových inhalací.

KDY JE TŘEBA VYMĚNIT LAHEV
Boost Oxygen je kyslík natlakovaný do lahve (podobně jako je nahuštěná pneumatika). Nejsou používány žádné aerosoly ani hnací plyny. Jak se lahev vyprazdňuje, snižuje se i tlak proudu, dokud se lahev zcela nevyprázdní. Jakmile již neproudí žádný kyslík, znamená to, že je lahev prázdná.

JAK SE LAHVE RECYKLUJÍ?
Naše lahve jsou vyrobené z hliníku, což znamená, že jsou recyklovatelné. Lze je zlikvidovat stejně jako jiné hliníkové plechovky, které recyklujete běžným způsobem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíkové lahve
Země výroby: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Boost Oxygen 95% Pure Oxygen

Lahve Boost Oxygen obsahují zcela přírodní a naprosto bezpečný 95% čistý kyslík. Na rozdíl od stimulantů a energetických nápojů, které obsahují kofein, cukry a další nezdravé složky, jež mohou organismus při dlouhodobější konzumaci dokonce poškodit, poskytuje Boost Oxygen čistý kyslík pohodlně a bez nutnosti lékařského předpisu.