Hyaluron N-Medical 100 ml - 100% kyselina hyaluronová (doplněk stravy)

Kód: 57849
1 445 Kč / ks 1 257 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Hyaluron N-Medical (doplněk stravy) je první originální a unikátně vyvinutý přípravek ve formě roztoku pro vnitřní užívání, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové původem ze Švýcarska. Kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek produktu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V každém mililitru Hyaluron N-Medical je obsaženo 20 mg bioaktivní kyseliny hyaluronové.
Hyaluron N-Medical rozmíchaný ve sklenici nápoje hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven (inside-out). Hyaluron N-Medical se svou vyso­kou absorpční schopností může být prospěšný i vám.

Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice, včetně laboratorních testů.

Složení:
čištěná voda, hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný)

Aktivní látky v 1 ml:
hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová) = 20 mg (Referenční Hodnota Příjmu není stanovena), čištěná voda (Referenční Hodnota Příjmu není stanovena)

Doporučené dávkování:

1. měsíc …… 39 kapek denně (3 ml)
2. měsíc …… 26 kapek denně (2 ml)
3. a další měsíc 13 kapek denně (1 ml)

Nepřekračujte doporučenou denní dávku 3 ml za 1 den.

Návod na použití:
Zmáčkněte gumovou část pipety a naberete roztok do pipety. Nedotýkejte se skleněné části pipety, držte ji pouze za vrchní gumovou část! Nenamáčejte pipetu do jiných tekutin! Pipetu je možné v případě znečištění omýt proudem tekoucí pitné vody. Důkladně rozmíchejte 1 ml (13 kapek) ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe před jedním z hlavních jídel. Na míchání v nápoji nepoužívejte pipetu! Nemíchejte Hyaluron N-Medical
s alkoholem nebo horkými nápoji.

Skladování:
Hyaluron N-Medical skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici!
Po otevření je nutné spotřebovat Hyaluron N-Medical do 6 měsíců.

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém tmavém místě při teplotě 15-25°C. Po otevření uchovávejte v chladničce.

Balení: objem lahvičky 100 ml

Hmotnost: 98 g

Forma doplňku stravy: perorální roztok

O kyselině hyaluronové:
Kyselina hyaluronová (HA) je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. HA tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině, kůži a v místech její degradace, tedy v játrech a slinivce. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je vhodné ji doplňovat.

Kyselina hyaluronová nepomáhá pouze v estetické medicíně, ale také v gynekologii, oftalmologii, ortopedii a dalších medicínských oborech.

Názory odborníků:

MUDr. Lubomír Mikulášek Gynekolog, 
předseda České společnosti minimálně invazivní estetické gynekologie

Hyaluron N-Medical si oblíbily desítky našich klientek, které s ním začínají každý svůj den. Sám pozoruji účinky u každé pacientky, která kapky užívá. Často chválí i formu užívání, protože je kapky, na rozdíl od tablet, nedráždí v žaludku. Hyaluron N-Medical se za posledních několik měsíců stal jedním z nejpoužívanějších doplňků v našich ordinacích.

Olga Knoblochová
Lady Dermacol

Hyaluron N-Medical je použitelný jak v kosmetice, tak i estetické dermatologii. Složení produktu a způsob výroby zajištuje působení zevnitř ven a tím podporuje Vaši přirozenou krásu. Hyaluron N-Medical se mi líbí a doporučuji ho.

PharmDR. Ludvík Drnek
Farmaceut

Kyselinou hyaluronovou se zabývám již řadu let. Z mého pohledu mohu konstatovat, že je to jedna z nejvíce biokompatibilních (tělu podobných) látek, který současná estetika a medicína používá (výplně vrásek). Každý člověk má v těle kyselinu hyaluronovou od narození a s věkem její množství ubývá. Dnes přirozený úbytek lékaři zcela běžně nahrazují, např. ve formě dermálních (kožních) výplní při korekcích obličejových vrásek.
Doplňování stravy o kyselinu hyaluronovou se ukazuje jako dobrý způsob k doplnění klasicky používané formy kyseliny hyaluronové, ať už krémů nebo výplní.
Hyaluron N-Medical je zajímavý tím, že obsahuje více druhů kyseliny hyaluronové (o více molekulových hmotnostech). Spojení více druhů hyaluronové kyseliny do jednoho produktu zajistí maximální možné vstřebání po užití a tím distribuci do potřebných míst v těle.
Hyaluron N-Medical se tak mi jeví jako vhodný pro ty, kteří navštěvují estetické dermatologie, plastické chirurgie a kosmetické salóny.

Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
Lékař 

Vzhledem k tomu, že má kyselina hyaluronová široké uplatnění, jsem přesvědčen, že nový produkt nalezne široké uplatnění. Velice rád se o pozitivním účinku takto aplikované formy kyseliny hyaluronové přesvědčím sám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyselina Hyaluronová
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.1.2023
Obrovská spokojenost a nikde jinde jsem neviděla tento produkt.
5
MP Avatar autora | 21.12.2022
TOP produkt! Používám měsíc a vidím velmi pozitivní změny!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

n-m-logo-15884181947

N-Medical s.r.o. je česká farmaceutická firma, která vznikla roku 2016. Specializuje se na vývoj, výrobu, distribuci a prodej vlastních produktů pro estetickou medicínu a korektivní dermatologii.

Suroviny pro výrobu nakupuje po celém světě a vybírá ty nejkvalitnější, aby její produkty byly špičkou ve své kategorii. Výroba probíhá v České republice za podmínek správné výrobní praxe (GMP).

Produkty N-Medical jsou dodávány do lékáren, ordinací lékařů, klinik estetické medicíny a kosmetických salónů.

Hlavním mottem firmy je, že vypadat dobře a cítit se skvěle je jeden z hlavních předpokladů pro šťastný a naplněný život. Produkty N-Medical se prodávají ve více než 10 zemích.