20x Singclean Antigenní testovací sada na COVID-19 ze slin (metoda koloidního zlata) - 52,9 Kč/ks

Kód: 6693
1 058 Kč / ks 1 058 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
 • Testovací sada pro odborné použití
 • Výsledek za 15 minut
 • Snadný postup odečtu výsledků
 • Umožňuje masivní testování

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČEL POUŽITÍ

Testovací sada COVID-19 (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na pevné fázi pro rychlou, kvalitativní detekci antigenu na nový koronavirus z roku 2019. Tento test poskytuje pouze informativní výsledek a nejedná se o plnohodnotnou lékařskou diagnózu. Proto musí být jakýkoli reaktivní vzorek s testovací soupravou COVID-19 (metoda koloidního zlata) potvrzen alternativními testovacími metodami a klinickými nálezy. Tato souprava je diagnostickým zdravotnickým prostředkem in vitro určeným pro odborné použití.

FORMÁTY BALENÍ

1 test / krabice 20 testů / krabice

ÚVOD

Nové koronaviry patří do rodu β. COVID-19 je akutní respirační infekční onemocnění. Lidé jsou obecně k nákaze náchylní. V současné době jsou hlavním zdrojem infekce pacienti infikovaní novým koronavirem; asymptomaticky infikovaní lidé mohou být také zdrojem infekce. Na základě současného epidemiologického šetření je inkubační doba 1 až 14 dní, většinou 3 až 7 dní. Mezi hlavní projevy patří horečka, únava a suchý kašel. V několika případech se vyskytuje ucpaný nos, rýma, bolest v krku, myalgie a průjem. PRINCIP TESTU Testovací sada COVID-19 (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na koloidní zlato. Test používá protilátku COVID-19 (SARS-CoV-2) (testovací linie T) a protilátku IgG (kontrolní linie C) imobilizované na nitrocelulózovém proužku. Vínově zbarvená konjugovaná podložka obsahuje koloidní zlato konjugované s jinou COVID-19 (SARS-CoV-2) protilátkou konjugovanou s koloidním zlatem a myšími IgG-zlatými konjugáty. Když se do jamky na vzorek přidá zpracovaný pufr obsahující vzorek, spojí se COVID-19 (SARS-CoV-2) s konjugátem protilátky COVID-19 a vznikne komplex antigenu. Tento komplex migruje nitrocelulózovou membránou kapilárním působením. Když se komplex setká s linií protilátky COVID-19 testovací linie T, komplex se zachytí a vytvoří vínově zbarvený proužek, který potvrzuje výsledek reaktivního testu. Absence barevného pruhu v testovací oblasti značí nereaktivní výsledek testu. Test obsahuje vnitřní kontrolu (pás C), která by měla vykazovat vínově zbarvený proužek konjugátu bez ohledu na vývoj barvy na kterémkoli z testovacích proužků. Jinak je výsledek testu neplatný a vzorek musí být znovu otestován novou sadou.

DODÁVANÝ MATERIÁL

 • Utěsněné sáčky, každý obsahující testovací kazetu
 • vysoušedlo
 • Tyčinka s vatovým tampónem
 • Antigenový extrakční pufr
 • Antigenová extrakční zkumavka
 • Pracovní podložka (obalový box lze použít jako držák zkumavky)
 • Návod k použití

SKLADOVÁNÍ A STABILITA

Testovací sadu lze skladovat při pokojové teplotě nebo v chladu (4–30 °C). Testovací sada je stabilní do data expirace vytištěného na uzavřeném pouzdře. Testovací sada musí až do použití zůstat v uzavřeném pouzdře. Chraňte před mrazem. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LM Avatar autora | 30.1.2022
vše v pořádku
5
Avatar autora | 21.1.2022
Suprt, doporučuji!
5
MB Avatar autora | 20.1.2022
Spokojenost..
5
Avatar autora | 19.1.2022
Jsem naprosto spokojená.
5
PC Avatar autora | 12.1.2022
Vše v pořádku,doporučuji.
5
PP Avatar autora | 8.12.2021
I přes delší čekání, ale informaci,že se zásilka opozdí. Nemohu nic vytknout. Spokojenost s testy je maximální, testy fungují. Test PCR potvrdil pozitivní antigenní test. Roušky se příjemně nosí.
5
RH Avatar autora | 28.11.2021
S testy po 20 ks spokojena s druhými testama ne protože v nich chybí pipety jsou v krabičce dva sáčky s rostokem
5
LB Avatar autora | 27.11.2021
Jsem spokojena, protože jsem si test uděla dle jednoduchého postupu na přiloženém letáku. Jediné co mě nemile překvapilo, že dodání trvalo trošku déle.

Singclean COVID-19 Test Kit je čínská značka imunochromatografického testu na pevné fázi pro rychlé a kvalitní odhalování antigenu z COVID-19 ve vzorku lidského nosního výtěru. Tento test poskytuje pouze předběžný výsledek testu. Proto musí být jakýkoli reaktivní vzorek s testovací soupravou COVID-19 (metoda koloidního zlata) potvrzen alternativními testovacími metodami a klinickými nálezy. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení