1x Certifikovaný test na Covid-19 Singclean® -99 Kč/ks (ze slin) |OnlineRousky.cz

Kód: 3222
Novinka Proplácí pojišťovna
2 hodnocení
Značka: Singclean®
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý test ze slin na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený pro samotestování. Test ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách.Singclean COVID-19 Antigen Rapid test sada využívá metodu koloidního zlata a byla vyvinuta za účelem zjištění přítomnosti či nepřítomnosti nukleokapsidových proteinů SARS-CoV-2 u pacientů s příznaky infekce a podezřením na onemocnění COVID-19. 

Test je možno používat k samotestování dle vyjímky pro Antigenní testy vydané MZČR podle § 4 ODST. 8 NAŘÍZENÍ VLÁDY Č. 56/2015 SB.

  • Délka testování 10 minut.
  • Schopnost analyzovat vzorky i s novou mutací COVID-19!
  • Citlivost: 98,56%
  • Specificita: >99%
  • Velkou výhodou testu je jednoduchý a snadný odběr vzorku, který si provede testovaná osoba.
  • Snižuje se tím riziko přenosu viru při provádění testu. Odběr vzorku slin není spojen s nepříjemnými pocity, jako při odběru vzorku z krku nebo nosohltanu.
  • Rychlý a snadný odběr vzorku slin zkracuje čas potřebný k provedení testu.
  • Test lze použít také u dětí, u kterých je odběr vzorků z krku nebo nosohltanu vždy problematický.

Jak se používá

Metody odběru

  1. Odběr nosních výtěrů (doporučeno pro sebetestování) Je důležité získat co nejvíce sekretu. Zasuňte sterilní tampón (tyčinku) do nosní dírky. Sterilní tampón (tyčinka) by měl být zaveden do 2,5 cm od okraje nosní dírky. Přejeďte tampónem 5krát podél sliznice uvnitř nosní dírky, aby se zajistilo, že jsou hlen i buňky shromážděny. Tento postup opakujte stejným tampónem i u druhé nosní dírky, abyste zajistili odebrání vzorku celé nosní dutiny. Při manipulaci se tampónu nedotýkejte.
  2.  Orofaryngeální výtěr (doporučeno pro sebetestování) Je důležité získat co nejvíce sekretu. Zasuňte sterilní tampón (tyčinku) do krku, hlouboko do červené oblasti hrdla a krčních mandlí k odebrání vzorku. Mírně otřete krční mandle, abyste dostali co nejllepší vzorek. Při manipulaci se tampónu nedotýkejte, také se při vytahování nedotýkejte tampónem jazyka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: